Rok Stropnik/ 7 septembra, 2021/ Laboratorij, Newsflash, Novice, Raziskovalna dejavnost, Zadnja novica/ 0 comments

Univerza v Ljubljani, Fakulteta za strojništvo – LOSK je bil izbran na razpisu MzI za izdelavo strokovne analize in podlage sprememb predpisa izvajanja ukrepa rednih pregledov klimatskih sistemov (v nadaljevanju »analize«). Cilj omenjene »analize« je vzpostaviti sistem rednih pregledov klimatskih sistemov, ki bo skladen s prenovljeno zakonodajo, vključno s spremembo oziroma dopolnitvijo obstoječega Pravilnika o rednih pregledih klimatskih sistemov (UL RS 26/2008) ter pripadajoče metodologije (v nadaljevanju »Pravilnik«).

V kolikor vas omenjena tematika tangira, prosimo da nam posredujete vaše izkušnje (tako pozitivne, kot negativne) in vprašanja, s katerimi se srečujete pri vsakdanjem opravljanju v zvezi z rednimi pregledi klimatskih sistemov, kot tudi dodatne predloge, za katere smatrate, da bi bili koristni pri sami izvedbi in bi bili v skladu s smernicami, ki jih določa krovni zakon (ZURE) oziroma evropska direktiva.

Več informaci in kontakt v prilogi spodaj!