Poletna šola o industrijskem medmrežju stvari in bločno verižnih tehnologijah 2022

Laboratorij za mehatroniko, proizvodne sisteme in avtomatizacijo, Fakulteta za strojništvo, Univerza v Ljubljani
19 Sep 2022

Laboratorij za mehatroniko, proizvodne sisteme in avtomatizacijo (LAMPA) organizira dvo tedensko poletno šolo, na kateri bodo študenti ustvarili aplikacijo deljene proizvodnje (ang. shared manufacturing) na osnovi industrijskega medmrežja stvari (IIoT). Udeleženci bodo zgradili in integrirali ključne komponente spletnega sistema z uporabo dostopne strojne opreme in odprtokodne programske opreme. Za razvoj sistema bo uporabljen programski jezik JavaScript, avtorizacija pa bo zasnovana na bločno verižnih tehnologijah.

Poletna šola bo potekala med 19. septembrom in 2. oktobrom. Več informacij je na voljo TUKAJ.